Sociale Më shumë

Përsëri plaçkitje banke në Podgoricë

Prej tvteuta16:28, 15 Mars 2017

Pas Prva Bankës dy ditë më parë, sot në Podgoricë është plaçkitur edhe një bankë tjetër. Dy persona të armatosur kanë hyrë me dhunë në Lovqen banka në rrugën Xhroxh Uashington në  qendër të Podgoricës, dhe kanë arritur të largohen me një sasi prej 8 deri 9 .000 euro, njoftojnë mediat malazeze.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 9.30 minuta, të mëngjesit , dhe policia është vënë në ndjekje të tyre. Burime jozyrtare bëjnë të ditur se policia e ka identifikuar mjetin me të cilin janë larguar, dhe se po punohet në identifikimin e autorëve.

  • 1

    Radio