Sociale Më shumë

Me dhimbje të madhe sot bëhet varrosja e 15 vjeçarit Bledian Durakut

Prej tvteuta13:14, 7 Shkurt 2022

Pas një vdekje tragjike të dielen me 6 shkurt, 15 vjeçari nga Ana e Malit, Bledian Duraku, do të varroset sot në ora 15.00 në varrezat te xhamia e Krythës.

Blediani ishte nxënës i vitit të parë të shkollës së mesme, fëmi I dalluar nga të gjitha aspektet, si në shtëpi, ashtu edhe në shkollë, në lagje, në aktivitete dhe evente shoqërore. Çdoherë I dashur me të gjithë….

Prej natës së mbrëmshme dhimbja ishte prezente në shtëpiat e shumta të Komunës së Ulqinit dhe më gjerë.

Ngushëllime familjes.

Do të sjellim disa nga tekstet e publikuara ne rrjetet sociale Facebook:

  • 1

    Radio