AKTUALE Më shumë

Shoqata Jehona e malësisë nga Michigeni uron festën e 28 nëntorit

Prej tvteuta17:38, 28 Nëntor 2021

Shoqata Jehona e Malësisë nga Michigani me rastin e festes se 28 nentorit ka ururar te gjithe shqiptaret kudo qe ndodhen. ne mesayhinb e tyre thuhet:  Shoqata Jehona e Malësisë nga Michigani SHBA, të gjithë kombit Shqiptar I uron 28 Nëntorin – Ditën e Flamurit kombëtar dhe shpalljes së Shqipërisë të pavaruar! Gëzuar Drejt nëntorit të bashkimit”, thuhet ne urimin e Shoqates Jehona e Malësisë nga Michigani.

  • 1

    Radio