Sporti Më shumë

Garat e peshkimit nënujor: Fiton Boban Radosheviq nga Podgorica

Prej tvteuta10:05, 16 Nëntor 2015

Kampioni i shumëfishtë i Malit të Zi në peshkimin nënujor Boban Radosheviq, triumfoi edhe dje në garën e zhvilluar në Ulqin.

Në vend të dytë doli Andrija Gazivoda nga Cetinja, i cili garoi për ekipin “Mamula” të Herceg Novit , kurse në të tretin Zoran Dociq nga Ulqini.
Gara u organizua nga klubi i peshkimit sportiv “Neptun”, dhe në të morën pjesë 17 garues nga Ulqini, Tivari, Budva dhe Herceg Novi.

  • 1

    Radio