Aktuale Më shumë

EKSPOZITA ME FOTOGRAFI E HAPUR DERI ME 10 DHJETOR

Prej tvteuta22:32, 29 Nëntor 2016

Në kuadër të manifestimeve të organizuara nga KKSH me rastin e 28 Nëntorit ,është hapur dhe ekspozita me fotografi e piktorëve nga Shkodra,Malësia dhe Ulqini,organizim ky që i ka paraprirë manifestimit qëndrorë në Qendër për Kulturë.

Dhjetra punime të piktorëve më të shquar nga këto treva shqiptare janë ekspozuar në Galerinë e Arteve të Qendrës për Kulturë,për të gjithë të apasionuarit pas pikturës dhe kulturës.

Ekspozita e fotografive kushtuar “Festës së flamurit” 28 Nëntorit,do të qëndrojë e hapur deri me datë 10 dhjetorë (te ketij viti).

  • 1

    Radio