Kulturë Më shumë

KKSH uron festen e 8 marsit

Prej tvteuta13:58, 8 Mars 2015

Gëzuar 8 Marsin

Këshilli Kombëtar i shqiptarëve në Malin e Zi, uron të gjitha nënat, motrat e gratë shqiptare, anë e mbanë botës kudo ku ato jetojnë, punojnë dhe edukojnë fëmijët e tyre me frymën e dashurisë dhe respektit ndaj njëri tjetrit, ndaj atdheut dhe gjuhës shqipe .

Të nderuara nëna, motra e gra shqiptare, Gëzuar 8 Marsin, festën Tuaj.

Urojmë që të mbretrojë paqa, lumturia dhe respekti në familjet Tuaja.

Gëzuar !

Me respek,

Urime  KRYETARI Genci Nimanbegu

  • 1

    Radio