Sporti Më shumë

Basketbollistë e Ulqinit sonte ndeshje me “Buduqnostin”

Prej tvteuta13:16, 30 Prill 2019

 Basketbollistët e Ulqinit sonte në Podgoricë do të lujanë kundër ekipit të “Buduqnostit në raundin e tretë të Super Ligës së Malit të Zi . Trajneri i zgjedhur Darko Vujaçiç regjistroi dy humbje të njëpasnjëshme në terrenin e vet, kundër “Sutjeskës ” në raundin e parë dhe “Mornarit ” në raundin e dytë, ndërsa “Buduqnost” në të dy raundet regjistroi fitore. Ndeshja në sallën sportive “Morača” është planifikuar të mbahet në ora  19.00.

  • 1

    Radio