Aktuale Më shumë

U bë hapja solemne e sallonit të ri të “Concordia Comerc”

Prej tvteuta15:58, 26 Mars 2016

Concordia Comerce të shtunën me 26 mars 2016 bëri hapjen solemne të sallonit të ri të materialeve me cilësore nga prodhuesit më eminent në tregun botëror .

Kompania Concordia Comerc është themeluar në vitin 1988. Njëri nga themeluesit Faruk Buzuku tha për televizionin Teuta se kompania e tyre në tregun e Malit të Zi është e njohur për gurin natyror dekorativ, si dhe se janë të vetmit të cilët posedojnë llampat e ndriçimit lled.

Salloni i ri gjendet në të njëjtin objekt në magjistralen Ulqin – Tivar.

  • 1

    Radio