Sociale Më shumë

Zhivanoviq: Presim sezone te suksesshme

Prej tvteuta11:47, 5 Qershor 2016

Sezoni turistik ne Ulqin kete vit ka pasur nje fillim te mbare. Sipas menaxhueses se Rivijeres se Ulqinit, Ana Zhivanoviq, organizimi I manifestimeve studentore, mjekesore, Green coulture fest dhe te tjera, jane evente qe kane krijuar rezultat pozitiv ne mbushjen e kapaciteteve ne hotelet e rivijeres. Zhivanoviq per Tv Teuta deklaroi se sipas kontraktimeve te bera, presin nje sezon te mire ku dukshem dallon numri I kerkesave te turisteve cek, te cilet vitin e kaluar kane mbushun gjysmen e kapaciteteve, kurse kete vit presim edhe turiste nga Serbija dhe Bosnje Hercegovina

  • 1

    Radio