Sporti Më shumë

Sot fillojnë ndeshjet e fazës së dyte të Kampionatit Europian

Prej tvteuta09:46, 25 Qershor 2016

Kampionati evropian i futbollit në Francë do të vazhdojë sot me ndeshjet e para të fazës së dytë. Ndeshja e parë do të luhet në orën 15 ndërmjet përfaqsuesve të Zvicrës dhe Polonisë.

Në orën 18 në fushë do të jenë Uellsi me Irlandën e Veriut, kurse në orën 21 do të përballen Kroacia me Portugali. Të tre duelet pritet të sjellin lojë të fortë , pasi edhe cilësia e kundërshtarëve është e ngjashme, sidomos ajo nëmes Kroacisë dhe Portugalisë.

  • 1

    Radio