Sociale Më shumë

Sonte në Krajë “Festa e Verës”

Prej tvteuta10:01, 26 Korrik 2016

Manifestimi tashmë tradicional në Krajë, i njohur si “Festa e Verës” , do të mbahet sonte në oborrin e shkollës “Gjergj Kastrioti Skenderbeu” me fillim në ora 20.00.

Organizatorët edhe për këtë vit janë mundur të përgadisin program me pika të ndryshme kulturore artistike dhe tradicionale, kështu deklaron prof.dr. Ismail Doda njëri ndër organizatorët.

Lidhja Demokratike në Mal të Zi dega e Krajës si organizatori kryesor i këtij manifestimi fton të gjithë dashamirësit që të marrin pjesë në numër sa më të madh në këtë festim unik të Krajës.

  • 1

    Radio