Aktuale Më shumë

SHUMAHER JEP SHENJA RIKUPERIMI

Prej tvteuta14:28, 7 Prill 2016

Një lajm i mirë pas shumë kohësh vjen për Michael Schumacher, i cili sipas menaxheres së tij, Sabine Kehm është duke u rikuperuar ngadalë.

Menaxherja  Kehm ka bërë të ditur për media se ish kampioni i botës në Formula 1 ngadalë ka filluar rikuperimin nga lëndimet e rënda në tru që pësoi pas një aksidenti në skijim i cili e la në gjendje kome.

 Ajo tha se progresi është i vogël dhe se do të jetë një sfidë e gjatë, por shpreh lumturinë që rezultatet kanë filluar të duken.

  • 1

    Radio