Politikë Më shumë

“SHQIPTARET TE VENDOSUR”-sllogani i koalicionit Forca,UDSH,ASH(video)

Prej tvteuta14:50, 18 Shtator 2016

“SHQIPTARET TE VENDOSUR”

Sot ne hotelin Mediteran ne Ulqin , koalicioni I perbere nga  tre subjektet me te medha shqiptare Forca, UDSH dhe ASH mbajten nje konference te perbashket per media ne te cilen u kane bere thirrje publike te gjitha subjekteve politike qe veprojne ne Mal te Zi qe ti bashkangjiten ketij korpusi politik shqiptare dhe te veprojne te gjithe ne nje liste te perbashket.

Ky koalicion per here te pare sot ka dalur edhe me slloganin te cilin do ta perdorin gjate fushates se zgjedhjeve parlamentare “SHQIPTARET TE VENDOSUR” .

  • 1

    Radio