Sociale Më shumë

SEKUESTROHEN 21 KG DROGË

Prej tvteuta16:06, 2 Tetor 2015

Policia e Tivarit ka njoftuar se në një makinë me targa të Ulqinit në Tivar ka gjetur dhe sekuestruar dy çanta duke dyshuar se në to gjenden 21.350 gram marihuanë të tipit skank.Personi I ndaluar është taksisti me inicialet N.S .Gjithashtu policia bën të ditur se kanë kryer kontrollin e shtëpisë dhe të hapësirave te tjera të N.S. nga Ulqini, ku u gjetën dhe sekuestruan 81,4 gram skano, si dhe 91,6 gram përbërës për të cilin, pas ekspertizës, do të vërtetohet a përbën substanca psikoaktive.

  • 1

    Radio