Sociale Më shumë

Rita Ora dhe Luis Hamilton në Ulqin

Prej tvteuta10:13, 7 Korrik 2016

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora, dhe kampioni i Formula 1 Luis Hamilton janë pikasur ditën e djeshme duke pushuar në plazhet e Ulqinit.

Në rrjetet sociale ka dalë një foto e tyre së bashku me pronarët e plazhit Kite Surf Dolcinium, kurse mediat shkruajnë se ato kanë marrë edhe një shtëpizë në bregun e lumit Buna. Hamilton në Mal të Zi ka ardhur me aeroplanin e tij privat, dhe iu është bashkangjitur Ritës e cila ka disa ditë që po pushon në Ulqin.

  • 1

    Radio