Sociale Më shumë

Predrag Boshkoviq : Nxënësit që festuan në shkollën e Tuzit do të dënohen (VIDEO)

Prej tvteuta14:26, 13 Tetor 2015

Ministri i  arsimit në Qeverinë e Malit të Zi Predrag  Boshkoviq deklaroi sot për televizionin Teuta  se do të merren masa ndaj nxënësve të shkollës “25 Maji”, për shkak të festimit të kualifikimit të kombëtares shqiptare në Francë 2016.

Në pyetjen tonë se a do të ketë ndëshkime, ministri Boshkoviq u përgjigj se  “Nga nxënësit pritet të sillen në përputhje me të drejtat e obligimet e veta dhe sjellje të tilla nuk do të tolerohen”.

 

  • 1

    Radio