Sociale Më shumë

Policia: Prej vitit 2005 deri në 2015, 12 persona kanë humbur jetën në rrugën e Shtojit

Prej tvteuta09:51, 17 Nëntor 2015

Shefi i policisë së Ulqinit Sead Gjozoviq, dje në Kuvend informoi këshilltarët për situatën tejet problematike në aksin rrugor Plazhi i Madh-Shtoj-Adë.

Gjozoviq tha se në 10 vitet e fundit në këtë rrugë, si rezultat i shpejtësisë së tepruar dhe kafshëve shtepiake, kanë humbur jetën 12 persona.

Ky problem dje ishte në rend të ditës në seancën e Kuvendit Komunal.

  • 1

    Radio