Politikë Më shumë

Përshëndesin vizitën e Thaçit

Prej tvteuta14:15, 12 Janar 2015

PËRSHËNDESIN VIZITËN E THAÇIT

Shoqata e Malazezëve të Kosovës thotë se mirëpret vizitën zyrtare në Mal të Zi, më 15 dhe 16 janar të zëvendëskryeministrit dhe ministrit të Jashtëm të Kosovës, Hashim Thaçi.

Mali i Zi është pa asnjë dyshim një faktor paqeje dhe prosperiteti në rajon, dhe kjo vizitë është vazhdim i kësaj logjike, thuhet në komunikatën e kësaj shoqate malazeze,-  ka thënë kryetari i kësaj shoqate, Sllobodan Vujiçiq.

  • 1

    Radio