Aktuale Më shumë

Otrant-Olimpik e mbyll me barazim pjesën e parë të sezonit

Prej tvteuta09:58, 28 Nëntor 2016

Otrant-Olimpik e mbylli pjesën e parë të sezonit me barazim 1-1 ndaj ekipit të Bratstvos, në një ndeshje e cila u karakterizuan nga lojë e dobët e të dyja skuadrave. Goli për ekipin e Ulqinit u shënua nga Meto Divanoviq.

Pas kësaj ndeshjeje dhe tre pikëve të humbura në tavolinë, Otrant-Olimpik stinorin e mbyll në vendin e tretë me 25 pikë të grumbulluara, 9 më pak se kryesuesi Ibar nga Rozhaja.

  • 1

    Radio