Sporti Më shumë

Neymar bën ‘magji’ me një top të hedhur nga droni nga 35 metra lartësi (VIDEO)

Prej tvteuta21:16, 15 Nëntor 2022

Futbollisti i Brazilit, Neymar njihet për aftësitë e tij teknike të jashtëzakonshme, që pothuajse në çdo ndeshje i tregon.

Diçka të tillë, Neymar e bëri edhe në stërvitjen e parë me Brazilin, në kuadër të Kupës së Botës.

Ai u sfidua të provonte të kontrollonte një top të hedhur nga droni nga 35 metra lartësi dhe rezultati ishte një sukses, pasi nuk ka asnjë sfidë që i reziston lojtarit të PSG-së.

Brazili ndeshjen e parë në Kupën e Botës, e nis ndaj Serbisë, më 24 nëntor.

 

  • 1

    Radio