Sporti Më shumë

NESER NE ULQIN MBAHET TURNEU NDERKOMBETARE NE HENDBOLL

Prej tvteuta21:13, 7 Maj 2016

Neser ne salen e shkolles fillore „Marshall Tito“ do te mbahet Turneu nderkombetare ne hendboll, i organizuar nga Klubi i hendbollit  te Ulqinit . Garat fillojne  ne ora 10.00 dhe jane te mireseardhur  te gjithe dashamiresit e hendbollit. Sipas trajnerit Mustafa-Muqko Kollari,cdo gje eshte gati  per turneun e neserm, ku pjesemarres  jane mjaft klube nga vendi dhe rajoni dhe pritet te japin nje dite te kendshme sportive.

  • 1

    Radio