Aktuale Më shumë

NBA: Rezultatet e së dielës (VIDEO)

Prej tvteuta16:23, 14 Nëntor 2022

Të dielën në mbrëmje janë zhvilluar 7-të ndeshje në kuadër të “NBA”, ku janë arritur këto rezultate:

New York Knicks vs Oklahoma City Thunder 135-145,

Cleveland Cavaliers vs Minnesota Timberwolves 124-129,

Washington Wizards vs Memphies Grizzlies 102-92,

Philadelphia 76ers vs Utah Jazz 105-98,

Chicago Bulls vs Denver Nuggets 103-126,

Sacramento Kings vs Golden State Warriors 122-115 dhe

Los Angeles Lakers vs Brooklyn Nets 116-103.

Në këtë të fundit shkëlqeu Anthony Davis me 37-të pikë dhe 18-të kërcime, derisa edhe pjesa e tjetër e ekipit të Lakers patën paraqitje të mirë në fitoren e tretë sezonale.

  • 1

    Radio