Aktuale Më shumë

Mehmet Divanoviq mban “Otrant Olimpik” në krye të tabelës

Prej tvteuta10:00, 26 Shtator 2016

Pas ndeshjes së djeshme e cilla u zhvillua në Cetinë mes skuadrës me po të njëjtin emër dhe ekipit nga Ulqini “Otrant Olimpik”, ulqinakët vazhdojnë të jenë të parët në tabelë me 17 pikë.

Pas një loje të shkëlqyer rezultati përfundimtar ishte 1:1. Goli për Otrant-Olimpik u shënua nga Mehmet Divanoviq.  Me datën 2 tetor Ulqini do të presë skuadrëm  “Berane” të cilët janë ndjekësit më të afërt të  “Otrant Olimpik”  dhe momentalisht gjenden në vend të dytë në tabelë me 16 pikë.

 

 

  • 1

    Radio