Aktuale Më shumë

Me këngë shqip, Barcelona publikon video të Lewandowskit dhe Gavit (VIDEO)

Prej tvteuta14:51, 19 Tetor 2022

Mbrëmë është mbajtur ceremonia e Topit të Artë, ku çmimin kryesor e mori sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema, i cili u shpall futbollisti më i mirë në botë.

Pa çmime nuk mbetën edhe dy lojtarët e Barcelonës, Robert Lewandowski, i cili e mori çmimin e sulmuesit më të mirë në botë, derisa Gavi mori atë për lojtarin më të mirë për të rinjtë.

FC Barcelona e ka publikuar një video në Tik Tok, me dyshen, por vëmendjen e mori kënga shqipe.

“Kaq shumë talent mes këtyre dyve”, thuhet në mbishkrim.

 

@fcbarcelona

✨ so much talent between the two #fcbarcelona #barça #barçaontiktok #football #gavi #lewandowski #ballondor #tiktokdeportes

♬ Habibi Albanian Remix – ⠀ ⠀ ⠀

  • 1

    Radio