Rajoni/Bota Më shumë

Mbrëmje donatore në mbeshtetje të kongreswoman Nikole Malliotakis

Prej tvteuta10:57, 31 Tetor 2022

Ne New York u mbajt nje mbremje donatoresh, e organizuar nga Naser Nika dhe doctor Bahri Ceka ne mbeshtetje te kongreswoman  Nikole  Malliotakis.

Me kete rast u mblodh nje shume e madhe e mjeteve financiare, kurse zoteri Nika dhe zoteri Ceka bashke me pjesemarresit e mbremjes, u kane bere thirrje te gjithe shqiptareve qe te votojne kongresswoman Nicole Malliotakis, e cila beri  ankes ne kongres per zbardhjen e vrasjes se vellezerve Bytyci dhe ka treguar gatishmeri qe tu ndihmoje shqiptareve per nevojat e tyre.

  • 1

    Radio