Sociale Më shumë

Kryetari Gjeka uron Krishtlindjet

Prej tvteuta14:55, 24 Dhjetor 2015

Kryetari i Komunës së Ulqinit Fatmir Gjeka  uron besimtarët e krishterë për Festën e Krishtlindjes.

Në një mesazh drejtuar besimtarëve , Arqipeshkvit  të Tivarit  Monsinjor Imzot, Zef Gashi dhe të gjithë klerikëve  Kryetari Gjeka  përcjell urimin e tij për paqe,  lumturi e begati.“Në këtë ditë të shenjtë, Ju shpreh urimet e mia më të përzemërta!  Paçi  fat, mbarësi , gëzim dhe lumturi thuhet ne mesazhin e tij.

  • 1

    Radio