Aktuale Më shumë

FORCA I DERGON TELEGRAM NGUSHELLIMI AMBASADES FRANCEZE

Prej tvteuta10:13, 16 Korrik 2016

E nderuara  Ambasadore E.J.Veronique Brumeaux

Shprehim keqardhjen me te sinqerte ndaj ngjarjes e cila na tronditi te gjitheve, ngjarje e cila nuk  mund te le indiferente askend nga ne.

Eshte e tmerrshme dhe e dhimbshme qe nje grupe e njerezve te pafajshem shkojne per  te festuar dhe pesojne vdekjen, dhe lendimet e thella.

U shprehim ngushellimet e sinqerta Juve, Udheheqesise franceze dhe familjareve te viktimave.

Sherbimi per informim

  • 1

    Radio