Sociale Më shumë

Edh një rast i mbytjes në Ulqin

Prej tvteuta16:20, 18 Qershor 2016

Pas rastit të djeshëm kur u gjet e mbytur një turiste ruse, edhe sot poashtu një turist 70 vjeçar nga Rusia është gjetur i vdekur në Plazhin e Vogël.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 12.00 dhe nuk ka të dhëna paraprake nëse shkaku i vdekjes është mbytja nga uji apo shkaqe tjera natyrore, por ekipi i emergjencës i cili me shpejtësi arriti në vendngjarje arriti vetëm të konstatojë vdekjen. Ne vendngjarje ishte edhe policia komunale.

  • 1

    Radio