Sociale Më shumë

Aksident pranë hotelit Albatros: Lëndohen dy të rinj

Prej tvteuta09:51, 20 Korrik 2016

Mbrëmë në rrugën drejt hotelit Albatros, ka ndodhur një aksident rrugor, ku sipas të dhënave të para mësohet se janë lënduar dy të rinj  të cilët po udhëtonin me motoçikletë. Ato janë aksidentuar me një makinë të tipit Reno me targa të Ulqinit.

Deri tani nuk kemi informata të sakta për identitetin e të lënduarve dhe  shoferit të makinës, por sipas konfirmimeve jozyrtare, të rinjtë janë nga Ulqini dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

  • 1

    Radio