Sociale Më shumë

Zgjerimi i pajisjeve profesionale gastronomike te Cungu&Co

Prej tvteuta10:53, 16 Nëntor 2015

Gjatë mbrëmjës së të shtunës Cungu&Co hapi sallonin e ri të pajisjeve profesionale në hoteleri.

Me këtë rast u organizua një mega koktej në ambientet e kompanisë, ku ishin të ftuar bashkëpuntorët nga shoqata e kuzhinierëve në Mal të Zi, autoritete nga fusha e biznesit dhe pronarë të hoteleve dhe restoraneve nga i gjithë Mali i Zi, dhe pse kjo kompani e ka nisur këtë aktivitet që në vitin 2000, kjo mbrëmje shërbej për të treguar zgjerimin më të madh të këtij sektori, i cili ështe i vetmi në Ulqin.

  • 1

    Radio