Sociale Më shumë

Urimi i kryetarit

Prej tvteuta10:02, 16 Korrik 2015

Kryetari Gjeka Uron besimtaret e besimit islam
Kryetari i Komunës së Ulqinit Fatmir Gjeka përgëzon besimtarët e besimit islam me rastin e Festës së Fiter Bajramit. Ne mesazhin e tij ndër të tjera thuhet:
Kam nder dhe kënaqësinë që në emër të Komunës së Ulqinit dhe në emrin tim personal të gjithë besimtarëve të besimit islam tua uroj Festën e Fitër Bajramit.
Uroj që kjo festë të përcillet me dashuri , respekt ,solidaritet dhe vullnet të mirë !
Paci gëzim dhe mirëqenie përgjatë vitit në vazhdim.
Qofshi të gëzuar gjithmonë! Gëzuar Bajramin !

  • 1

    Radio