Aktuale Më shumë

Tre të shtruar në spital jashtë rrezikut për jetën

Prej tvteuta09:56, 13 Gusht 2022

Katër persona të plagosur në tragjedinë e djeshme në Cetinë janë shtruar në QKMZ, njëri prej të cilëve ndodhet në rrezik për jetën dhe ndodhet në terapi intensive. Siç njofton QKMZ, një pacient është jashtë rrezikut për jetën, si dhe dy pacientë të tjerë në spitalin e Cetinës.

Siç njofton QMZ, njëri prej pacientëve aktualisht është në gjendje stabile, jashtë rrezikut për jetën dhe ndodhet në Klinikën e Neurokirurgjisë.

  • 1

    Radio