Sporti Më shumë

Të shtunën ndeshja e parë e fazës së dytë, KB Ulqini luan kundër Ibar

Prej tvteuta16:09, 27 Janar 2018

Në pjesën e dytë të Erste Ligës së basketbollit në Malit të Zi, skuadra e  Darko Vujaçiq do të vizitojë KB Ibar nga Rozhaja të dielën më 27 janar në ndeshjen e parë të këtij viti. Në pjesën parë të ligës, ekipi i Ulqinit regjistroi gjashtë fitore dhe dy humbje, dhe në fillim të pjesës së dytë ata janë të tretët në tabelë. Ndeshja me Ibar është planifikuar për në orën 17:00.

  • 1

    Radio