Sociale Më shumë

Sot është hapur objekti më I ri “Franca” në Ulqin

Prej tvteuta17:29, 19 Qershor 2019

Ndërmarrja “Franca” ka hapur sot supermarketin e tretë dhe njëherit më të madhin në Ulqin, ku me rastin e hapjes ka shpërndarë edhe dhurata të shumta si dhe zbritje speciale pesëditore.

Ne diten e hapjes 500 pako dhurata per 500 bleresit e pare, te enjten  ne diten e dyte 15 perqind zbritje ne te gjitha blerjet, te premten dhe te shtunen 10 perqind zbritje ne te gjitha blerjet dhe te dielen secila blerje e 100-te do te jete gratis. Drejtori ekzekutiv Sead Franca, tha për TV Teuta se kjo ndërmarrje gjendet në Ulqin tash 25 vite dhe prej tani përveç  supermarketit, bëjnë hapjen e hotelit të pare I cili ka 50 dhoma.

  • 1

    Radio