Sociale Më shumë

Sonte në emisionin “Flasim”: Rroli dhe pozita e gruas në shoqëri

Prej tvteuta16:37, 9 Mars 2017

Sonte në orën 21.00 në Televizionin Teuta mund të ndiqni emisionin “Flasim” me gazetaren Dafina Teliqi.

Temë e emisionit do të jetë rroli dhe pozita e gruas në shoqërinë e sotme.

Të ftuara në studio janë:

Hadixhe Gjoni – nënkryetare e Komunës së Ulqinit

Ganimete Hoxha – mjeke specialsite e mjekësisë së përgjithëshme

Sabina Osmanoviq – doktoreshe shkence në filologjinë gjermane

Ilmira Lika  –  drejtoreshë ekzekutive e RTV Teuta

  • 1

    Radio