Aktuale Më shumë

Situata emergjente ne Komunen e Ulqinit eshte tema per sonte ne emisionin “Flasim”

Prej tvteuta19:55, 12 Janar 2017

Sonte në ora 20.30 mund të ndiqni emisionin e dytë “Flasim” në televizionin Teuta .

Në këtë emision do te trajtohet situata emergjente në Komunën e Ulqinit e cila vjen si pasojë e temperaturave shumë të ulëta të cilat kanë kapluar vendin tonë, por edhe më gjerë.  Mysafirët  janë: Hadixhe Gjoni, Mustafa Gorana, Skender Kaleziqi  dhe Flamur Sella, kurse moderatore e emisionit është Dafina Teliqi.

  • 1

    Radio