Sporti Më shumë

Rrahje mes basketbollistëve të Partizanit dhe Crvena Zvezdës (VIDEO)

Prej tvteuta15:58, 15 Mars 2023

Ndeshja mes Partizanit dhe Crvena Zvezdës, përfundoi me përleshje mes lojtarëve.

Partizani shënoi fitore me rezultat 92-81 në derbin e xhiros së 21-të në Aba Ligë.

Pasi përfundoi takimi, lojtari i Partizanit, Mathias Lessort u përplas me Filip Petrusevin, si pasojë u përfshinë edhe të tjerët, ku u krijua një kaos.

  • 1

    Radio