Aktuale Më shumë

Publikohen inçizimet. Blerje e votave në Ulqin?

Prej tvteuta18:34, 4 Prill 2022

Disa portale dhe rrjete sociale kanë dalë me një audio-inçizim në të cilin, sipas tyre, dëgjohen disa nga krerët e koalicionit “Fillim i ri”, duke biseduar me një person të paidentifikuar.

Në këtë inçizim personit i ofrohen favore dhe të holla në shkëmbim të votave.

Inçizimin mund ta ndiqni më poshtë:

  • 1

    Radio