Aktuale Më shumë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Omani do të zhvillojë një vizitë dy ditore në Shqipëri

Prej tvteuta12:28, 26 Gusht 2023

Presidentja e Kosovës, Vjosa Omani do të zhvillojë një vizitë dy ditore në Shqipëri në fillim të muajit të ardhshëm. Osmani është ftuar nga homologu i saj, presidenti i Shqipërisë Bajram Begaj, i cili do ta presë atë në Tiranë. Vizita do të zhvillohet në datat 4 dhe 5 shtator.Ende nuk është bërë e ditur arsyeja e vizitës, dhe gjithashtu ende nuk janë publikuar detajet e agjendës.

  • 1

    Radio