Opinion Më shumë

Cdo te shtunen e pare te muajit, emision me Hafiz Sulejman Bugarin

Prej tvteuta18:02, 4 Nëntor 2017

Prej sonte ne TV Teuta mund te ndiqni emisionin special me Hafiz Sulejman Bugarin. Tema e emisionit eshte SINQERITETI , e poashtu Hafizi do te pergjigjet edhe ne pyetjet e shikueve tane.

Hafiz Sulejman Bugari, pervec tjerash per sinqeritetin thote se me e rendesishmja gje eshte te fillojme te jemi  te sinqert me vete, te definojme qellimin e jetes tone, sepse njerezit nga josinqeriteti  jane bere te burgosur ne thellesine e qenjes se vete, kurse ne fytyra u shihet frika.

“Vetem se e shohim ne skene josinqeritetin e njerezve, ne kuptojme se duhet te jemi te pasinqerte qe te arrisim suksese ne jete. Kjo nuk eshte e vertete! Cfare suksesi eshte ai kur duhet te mbajsh mend se cka I ke genjyer kujt  dhe cka I ke thene kujt; do te shohish se kurdoqoft do te jesh I kapur”- theksoi  Bugari.

Emisioni fillon sonte ne ora 20.30 ne TV Teuta!

  • 1

    Radio