Aktuale Më shumë

Pas Cungut edhe Gjeka kërkon dorëheqje

Prej tvteuta09:40, 14 Janar 2016

Pas kryetarit të Forcës Nazif Cungu, i cili i kërkoi dorëheqjen e kryetarit Gjeka, tani është ky i fundit kërkon dorëheqjen e Cungut. .

Gjeka tha për “Vijesti” se Cungu duhet të japë dorëheqje dhe të kërkojë falje, por nuk saktësoi se nga cili post.I pyetur për daljen e URA’s nga qeverisja, ai nuk u prononcua por tha se kanë pasur marrëdhënie konstruktive. Cungu nuk u prononcua për media, kurse nga PDS nuk janë përgjigjur , pasi sic thonë nga kjo gazetë, Ulqini nuk është në fokusin e partisë për momentin.

  • 1

    Radio