Sociale Më shumë

“Parukeri Ola” ne Ulqin

Prej tvteuta12:25, 30 Janar 2016

Hapet salloni profesional më i ri i parukerisë në qytetin tonë Parukeri Ola.

Një sallon bukurie i afirmuar në qytetin e Shkodrës  vjen edhe në Ulqin me filialin më të ri për ti shërbyer klienteve që duan që gjithmon pamja e tyre të jetë e kuruar në cdo detaj.

Emrat me të njohur të artit  shqiptar e të muzikës dhe humorit ishin të pranishëm në inagurimin e Parukeri Ola në Ulqin, për të përgëzuar miken e tyre që për vite me radhe i kanë besuar  paraqitjen e tyre në skenat më prestigjoze shqiptare.

Zyliha Miloti dhe Violeta Zefi u shprehen për tv Teuta shumë të kënaqura që kjo parukeri po hap dyert e saja edhe për qytetin e Ulqinit, në mënyrë që  edhe ketu femrat të kenë mundësi të bëjnë zgjedhjen më të mirë permes Parukeri Ola.

  • 1

    Radio