Sporti Më shumë

Otrant Olimpik vazhdon me fitore

Prej tvteuta20:30, 1 Nëntor 2015

Në gjiron e shtatë të Ligës së tretë të Malit të Zi, skuadra e Otrant Olimpik ka korrur një fitore shumë të rëndësishme si nikoqir kundër Arsenalit të Tivatit me rezultatin 0:1 me autogolin e Nebojsha Deliq. Ishte një ndeshje emocionuese për të gjithë tifozët, duke mos harruar se drejtë Tivatit kanë udhëtuar rreth 150 tifoz nga Ulqini.

Mbas barazimit me ekipin e Slogës të Tivarit 0:0 dhe fitoren kundër Arsenalit në transfert 0:1, ekipi i Otrant Olimpik udhëheqë tabelën me  17 pikë.

  • 1

    Radio