Sociale Më shumë

Një person nga Ulqini vdiq në një aksident automobilistik , dy persona u plagosen rëndë

Prej tvteuta13:44, 22 Korrik 2020

Sipas informacioneve jozyrtare, në aksident u përfshinë tre vetura.

Një vajzë e moshës 24 vjeçare vdiq në një aksident të rëndë trafiku që ndodhi sot rreth orës 17:30, në Kruçë, afër Ulqinit, në rrugen kryesore për në Tivar.Dy persona të tjerë pësuan lëndime të rënda trupore në aksident, por ata tani janë jashtë rrezikut për jetë.Menjëherë pas aksidentit, në vendin e ngjarrjes mbërriten njesitet e policisë, zjarrfikësit dhe ambulanca.

Komunikacioni rrugor Ulqin-Tivar ka qenë i bllokuar për rrethë dy orë

  • 1

    Radio