Sociale Më shumë

Nga shëmbja e banesës vdes një punëtor (VIDEO)

Prej tvteuta15:56, 14 Tetor 2015

Nga burimet që ka tv Teuta  mësohet që gjatë punime inspektuese të drejtorisë për punë për prishjen e objekteve ilegale është prishur ndërtesa e pronarit Martin Jaha që dyshohet se është në pronësi të biznesmenit ulqinak Mujo Rexha.Sic mësohet gjatë prishjes se objektit pa leje ka mbërritur deri tek një aksident I rëndë ku kemi një person të vdekur dhe një të lënduar me nënshtetësi të Malit të Zi.

Personi i cili ka humbur jetën është 35 vjeçar dhe pritet që çdo çast trupi i tij i pajetë të nxirret nga gërmalla.

  • 1

    Radio