Sociale Më shumë

Në Ulqin u hap objekt i ri “TOP SHOP”, zbritje të posaçme për të gjithë klientët

Prej tvteuta16:53, 3 Dhjetor 2018

Dyqani i ri me pakicë “TOP SHOP” u hap zyrtarisht në Ulqin. Hapja e madhe tërhoqi vëmendjen e qytetarëve dhe klientëve, dhe për këtë rast nga “TOP SHOP” përgatitën zbritje dhe aksione të veçanta. “Ne jemi prezent në Ulqin që nga viti 2014 dhe duhet të pranojmë se ulqinakët  janë klientët tanë besnikë, prandaj vendosëm të hapim një objekt të ri dhe më të bukur në rrugën Hafiz Ali Ulqinaku, në mënyrë që të jemi sa më afër klientëve tanë”, tha Lidija Qeraniq, ndihmës menaxherja për objektet e shitjes me pakicë,.

  • 1

    Radio