Aktuale Më shumë

“Në horizont” libri më i ri i Valbona Bajrit (VIDEO)

Prej tvteuta13:06, 14 Mars 2023

“Në horizont” është libri më i ri i shkrimtares Valbona Bajri. Ky është libri i katërt me poezi në të cilin spikatë çdo herë realizetin i cili e rrethon. E ftuar në emisionin e mëngjesit “Ditë e Re” të Tv Teuta foli për librin të cilit i ka kushtuar shumë vëmendje dhe dashuri. E pyetur se çfarë sjellë më ndryshe në këtë libër, Bajri thotë që secili moment i përjetuar është ndryshe nga të tjerët, secila ngjarje ka veçantin e vet.

  • 1

    Radio