Sporti Më shumë

NDESHJE MIQESORE NE GRBAL

Prej tvteuta00:22, 7 Shtator 2015

Te shtunen ne Grbal eshte luajtur ndeshja miqesore ne fudboll ne mes te Otrant Olimpiko dhe ekipit te liges se pare Grbal I cili e fitoi lojen me rezultatin 2 me zero. Ndeshja u zhvillua me nje shikueshmeri prej rreth 100 vetash dhe lojtaret e ekipit Otrant olimpiko zhvilluan nje loje te mire kundrejt nje ekipi te forte nga liga e pare. Keto ndeshje jane vetem hyrje ne fazen e pergatitjeve pasiqe sezoni I ri per fudbollistet e ulqinit fillon me 20 shtator.

  • 1

    Radio