Sporti Më shumë

NBA: Bucks fitojnë edhe pa Antetokounmpo

Prej tvteuta19:06, 18 Janar 2023

Të mërkurën në mëngjes me kohën tonë lokale kanë përfunduar katër ndeshje në “NBA”, ku janë arritur këto rezultate:

San Antonio Spurs vs Brooklyn Nets 106-98,

Denver Nuggets vs Portland Trail Blazers 122-113,

Los Angeles Clippers vs Philadelphia 76ers 110-120 dhe

Milwaukee Bucks vs Toronto Raptors 130-122.

Bucks triumfuan edhe pse mungoi ylli kryesor i tyre, Giannis Antetokounmpo, i cili është në procesin e shërimit të gjurit.

  • 1

    Radio