Sociale Më shumë

Moto klub “Pirates” ndau dhurata për fëmijët me pengesa në zhvillim

Prej tvteuta15:43, 28 Dhjetor 2016

“Moto klub Pirates” edhe kete fundvit ka menduar per femijet me pengesa ne zhvillim. Ata gjate dites se merrkure ndane dhurata per femijet e qendres ditore “SIRENA” si dhe te qendres ditore “E DREJTA PER JETE”.

Babagjyshi i ketij klubi per Televizionin Teuta shprehet  se eshte shume i kenaqur qe sadopak ata kontribojne ne buzeqeshjen e ketyre femijeve.  Ky eshte viti i 6 me rradhe qe ne shperndajme dhurata. Nga qendra ditore shprehen mirenjohes ndaj “Moto klubit Pirates”te cilet tashme tradicionalisht i kujtojne dhe i  gezojne femijet ne prag te festave.

  • 1

    Radio